Кошик
188 відгуків
+380
67
814-10-88
+380
93
117-03-71
Корзина

Дитячі класичні коляски

Шукаєте якісну коляску для свого новонародженого малюка? Інтернет-магазин «Лапуся» реалізує в широкому асортименті класичні дитячі коляски, серед яких є й універсальні моделі 2 в 1, які згодяться для дітей більш старшого віку, завдяки можливості заміни блоків. Продукція від кращих польських брендів пропонується за дуже низькими цінами.

 

Універсальні дитячі коляски 2 в 1

 

Представлені в цьому розділі дитячі коляски оснащені універсальною конструкцією – люльку для немовляти можна замінити на прогулянковий блок і отримати вже зовсім інший транспортний засіб. Тому такі візочки називають 2 в 1. Саме така коляска є найкращим варіантом, якщо ви не бажаєте придбати ще одну модель для прогулянок, коли дитина навчиться сидіти.

 

Класичні моделі з сучасним функціоналом

 

Ми пропонуємо вашій увазі сучасні дитячі коляски, що з успіхом поєднують в собі класичні функції та інноваційні можливості. Подібні коляски 2 в 1 забезпечать вашу дитину максимальним комфортом, безпекою та зроблять прогулянку більш радісною і приємною. А оперативна доставка по всій Україні допоможе вам швидко отримати замовлення без зайвих витрат часу.

1 2 ... 6