Кошик
188 відгуків
+380
67
814-10-88
+380
93
117-03-71
Корзина
Дитячі коляски для двійнят

Дитячі коляски для двійнят

У вас народилася двійня, і тепер ви ламаєте голову, яку коляску придбати для своїх малюків? Зайдіть до нашого розділу з дитячими колясками для двійні. Тут представлені універсальні моделі, які будуть корисними вам та вашім дітям у перші роки їхнього життя. Продукція високої якості, напряму постачається нами від відомих польських виробників.

 

Універсальні коляски для двійні

 

В каталозі представлені універсальні моделі для двійні із різними способами розташування блоків – паралельно чи один за одним. Обирайте ту коляску, яка буде найбільш зручною для вас та не буде викликати дискомфорт під часу виходу з житла та прогулянки. Дитячі коляски 2 в 1 здатні перетворюватися від люльки на колесах для немовлят до прогулянкового транспортного засобу, де малюки будуть з комфортом сидіти та спостерігати за навколишнім світом.

 

Дитячі коляски від польських виробників

 

Ми співпрацюємо з кращими польськими брендами, що виробляють дитячі товари, тому можемо гарантувати максимальну якість наших колясок. Доставляємо товари по всій країні, для оптовиків маємо індивідуальні взаємовигідні пропозиції. Зробіть замовлення на суму від 6000 грн і отримайте безкоштовну доставку!

1 2