Кошик
188 відгуків
+380
67
814-10-88
+380
93
117-03-71
Корзина

Дитячі гойдалки

Качелі – одна з найпопулярніших іграшок для дітей будь-якого віку. Але маленьку дитину не відпустиш саму на дитячий майданчик, тому ми пропонуємо вашій увазі дитячі гойдалки ТАКО для дому. Вони не займуть багато місця в кімнаті, але подарують вашому малюку багато щасливих годин.

 

Качелі ТАКО для дому

 

У нас в асортименті представлено багато дитячих качелей ТАКО. Всі вони мають надійну конструкцію і оснащені спеціальними ременями, що забезпечують максимально безпечні умови для дитини. Такі гойдалки для дому ідеально підійдуть для сучасних квартир та зможуть забезпечити дітей веселим заняттям, коли мама не може приділити увагу, або за вікном погана погода. Качелі розраховані на дітей, що вже вміють добре сидіти і важать до 25 кг.

 

Безпечні і зручні дитячі гойдалки

 

Замовляйте дитячі гойдалки ТАКО на сайті магазину «Лапуся». Це безпечна та зручна в експлуатації конструкція для розваг малюків від 6 місяців. Продукція польського виробництва реалізується за дуже вигідними цінами. А для оптовиків у нас є індивідуальні пропозиції. Зробіть замовлення сьогодні, і вже за кілька днів товар буде у вашому населеному пункті!

1 2