Кошик
188 відгуків
+380
67
814-10-88
+380
93
117-03-71
Корзина
Дитячі універсальні коляски

Дитячі універсальні коляски

Інтернет-магазин «Лапуся» піклується про своїх клієнтів та їхніх діточок, і пропонує найкращі дитячі товари. У нас в асортименті ви знайдете чудові універсальні коляски від надійних польських виробників: Tako, Riko, Camarelo та багатьох інших. Продукція яскраво виглядає, дуже зручна та недорого коштує.


Універсальні коляски Tako, Riko, Camarelo

 

Характерна риса універсальних колясок – це вдале поєднання особливостей класичної коляски-люльки, в якій малюку зручно відпочивати лежачи, та прогулянкової моделі, що розроблені спеціально для довгих прогулянок по різних дорогах та в будь-яку погоду. Дитячі коляски Tako, Riko, Camarelo та інших виробників здатні легко змінюватися, забезпечуючи максимальний комфорт вашого хлопчика чи дівчинки під час прогулянки, і захищаючи дитину від вітру, опадів та низьких температур.

 

Дитячі коляски від кращих виробників з Польщі

 

Ми напряму співпрацюємо з польськими виробниками, тому ви можете бути впевнені в оригінальності універсальних дитячих колясок та їхній високій якості. Вся продукція йде з гарантією від 6 місяців. Приймаємо також оптові замовлення. З нами зручно та вигідно!