Електромобіль Mercedes Benz подарує величезну радість дитині, адже він так схожий на татів джип! Іграшкове авто оснащене зручним сидінням, бічними дзеркалами і кермом управління. Пульт дистанційного керування допоможе скорегувати рух транспорту під час перших кроків в освоєнні іграшки. Обидві дверцята відкриваються для водія. У машинці тільки одне посадочне місце, обладнане ременями безпеки. Іграшка оснащена трьома передачами для швидкісних режимів: 2.3 км / год, 3.3 км / год, 4.3 км / год.
Основні характеристики іграшкового електромобіля:
- Металева підвіска і кермо управління.
- Широке пластикове сидіння.
- Дверцята відкриваються з обох сторін.
- Кермо, панель управління з підсвічуванням і бічні дзеркала.
- Ремені безпеки.
- Пульт дистанційного управління.
- Звукові і світлові ефекти, що імітують роботу справжнього автомобіля.
- Підключення музики через MP3, SD, USB.
- Заводиться натисканням кнопки.
- Акумулятор розрахований на 200 повних разрядок.
- Максимальний заряд батареї - 2 години поїздок. Індикатор заряду батареї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyHit |
| Тип кузова | Джип |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Максимальная скорость | 4.3 км/ч |
| Особенности | Колонки, Лакированный кузов, Регулятор громкости, FM-приемник, Светоотражатели, Зеркала заднего вида, Передние фары, Световые эффекты, Открывающиеся дверцы, Мелодии, MP3-разъем, Ремни безопасности |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип | Электромобиль |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Мощность двигателя | 30 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Зарядное устройство | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Передачи | 3 передачі |
Информация для заказа
- Цена: 6 250 ₴





