Дитяча коляска 2 в 1 Riko Ozon Ecco новинка 2020 року для новонародженої малечі до 3-ох рочків.
Дитяча коляска Riko Ozon Ecco 2 в 1 - це найкращі кольори, високоякісні матеріали, стильний дизайн, витончена модель з еко-шкіри. У моделі Riko Ozon для вибору є 6 кольорів які сподобаються батькам.
Характеристика коляски:
Дитяча коляска Riko Ozon Ecco 2 в 1 - це найкращі кольори, високоякісні матеріали, стильний дизайн, витончена модель з еко-шкіри. У моделі Riko Ozon для вибору є 6 кольорів які сподобаються батькам.
Характеристика коляски:
- Габарити шасі в складеному вигляді 65х59х30 см.
- Рама поміщається в багажник будь-якого автомобіля.
- Шасі обладнано новою системою захисту від випадкового складання Frame Protection.
- Ручка візочка обшита високоякісною еко-шкірою.
- Коляска входить в будь-який стандартний ліфт.
- Ширина шасі всього 60 см.
- Коляска Ozon обладнана надувними колесами, передні в діаметрі 24 см, а задні 30 см.
- Передні колеса - поворотні, забезпечують колясці чудову маневреність, при необхідності легко фіксуються.
- Внутрішні розміри люльки довжина 80 см., Ширина 39 см., Висота бортиків 20 см.
- Вага люльки 4 кг.
- Люлька виконана з ударостійкого пластику і обтягнута еко-шкірою.
- Внутрішня частина люльки обшита бавовняною тканиною EcoTextyle, якісний двосторонній матрасик забезпечать малюкові довгий і здоровий сон в будь-який час року.
- Стильний прогулянковий блок, довжина в розкладеному вигляді 88 см, ширина 37 см, довжина сидячого місця 25 см.
- Вага прогулянкового блоку: 5 кг.
- Спинка прогулянкового блоку регулюється в 4 положеннях, опускається до горизонтального.
- Прогулянковий блок та люльку можна встановлювати лицем до мами і від мами.
- Так само прогулянковий блок обладнаний м'яким вкладишем і п'ятиточковими ременями безпеки з м'якими плечовими накладками.
- Для прогулянок в холодну пору року в комплекті йде тепла накидка на ніжки.
Комплектація:
- Рама;
- Колеса 4 шт;
- Люлька;
- Прогулянковий блок;
- Утеплений чехон на ніжки у прогулянковий блок;
- Сумка для батьків;
- Корзина для покупок;
- Дощовик;
- Москитна сітка.
Виробник: Riko (Польша).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Страна производитель | Польша |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Дождевик, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4 кг |
| Вес прогулочного блока | 5 кг |
| Вес шасси с колесами | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Слонова кість з бежевим |
| Тип коляски | 2 в 1 |
| Количество блоков | 2 блока для 1 дитини |
| Число точек опоры | Чотири |
| Материал колес | резина-надувні |
| Тормозная система коляски | Заднє центральне гальмо |
Информация для заказа
- Цена: 18 590 ₴


