Новинка 2020 року Riko Ultima.
Характеристика:
Характеристика:
- Надлегка інноваційна люлька з піоцелану вагою всього 3,5 кг,
- Додаткова амортизація люльки та сидіння, що забезпечує максимальний комфорт,
- Сучасна багатофункціональна коляска з можливістю кріплення автокрісла групи 0+ Kite ISOFIX Ready та автокрісел інших відомих світових брендів за допомогою відповідних адаптерів
- Легкий алюмінієвий каркас,
- Кокосовий матрац,
- Сидіння у прогулянковому варіанті з можливістю встановлення вперед і назад,
- Регулювання підніжки,
- 4-ступінчасте регулювання спинки сидіння, включаючи положення лежачи,
- Додатковий матрац на сидінні з м'якої тканини,
- Чохол для ніг дитини,
- 5-точкові ремені безпеки,
- Додаткова перегорогорда мі ніжки у прогулянкоому варіанті. який прикріплений до захисного бар'єру,
- Захисний бампер з можливістю нахилу в бік,
- Бар'єр, оброблений практичною екологічною шкірою,
- Ручка візка, виготовленя з екологічною шкірою,
- Регулювання висоти ручки,
- Великий кошик для покупок,
- Легкий доступ до кошика для покупок,
- Велика практична сумка, прикріплена до ручки візка,
- Дощовик, який підходить як для люльки, так і для прогулянкового блоку,
- Москитна сітка для люльки,
- Пеленальний коврик,
- Інноваційні кулькові підшипникові колеса з поліуретановими шинами,
- Система м'яких самовирівнювальних передніх коліс (система протиударних дій),
- Система регулювання твердості підвіски HDA (Heavy Duty Absorption),
- Система швидкого зняття передніх коліс QRS (Quick Release System),
- Система додаткового поглинання удару люльки та прогулянки з двоступеневим регулюванням твердості ESA (Extra Soft Absorption),
- Передні самовирівнюючі колеса з можливістю блокування для прямої їзди,
- Центральне стоянкове гальмо.
Технічні дані:
- Розкладена рама з колесами: 57 x 103 x 93 см
- Складена рама з колесами: 57 x 73 x 37 см
- Діапазон регулювання ручки (від землі): 65-110 см
- Внутрішні розміри люльки: 21 х 74 х 34 см
- Ширина сидіння: 31 см
- Висота спинки: 49 см
- Глибина сидіння: 25 см
- Довжина підніжки: 22 см
- Діаметр колеса (ззаду / спереду): 24/29 см
- Вага рами з колесами: 8,90 кг
- Люлька: 3,50 кг
- Прогулянковий блок: 5,80 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Люлька, Прогулочный блок, Матрасик, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 3.5 кг |
| Вес прогулочного блока | 5.8 кг |
| Вес шасси с колесами | 8.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 19 990 ₴









