Дитячий матрац двосторонній Memory. З одного боку кокосова койра з натуральним бавовною, яка дає необхідну жорсткість для підтримки хребта дитини в правильному положенні. Кокосова койра пропускає повітря, не акумулює вологу і запахи. Кокос - поєднання поліефірних і кокосових волокон під дією температури.
З іншого боку матраца - плита піни меморі для дитини після 12 міс. Піна меморі тримає форму тіла, підтримуючи хребет дитини в правильному положенні, добре відновлює первинну форму. Даний матеріал еластичний і пружний, відмінно вентилюється, не деформується, не вбирає вологу.
Чохол на блискавці - стьобаний сатин (бавовна 100%)
Розмір матраца: 120 х 60 х 12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Наполнение матраса | пенополиуретан, мемориформ, кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры матраса | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 12 см |
| Вес матраса | 3 кг |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Тип упаковки матраса | стандартная |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴




