Дитяча універсальна коляска для двійні Laret Imperial Duo.
Функції коляски Tako Laret Imperial Duo:
- Сталево-алюмінієвий каркас
- Центральне гальмо
- Не пробивні колеса
- Ручка для перенесення складеної стійки
- Регулювання висоти рукоятки з еко-шкіри
- Передні колеса повертаються на 360 градусів з системою фіксації
- Регульований підголівник у люльці та прогулянковій версії до повного лежачого положення
- Система кріплення "Клік-Клік"
- Люльку та прогулянку можна ставити до себе і від себе
- Регульований, п'ятиточковий ремінь безпеки з регулюванням висоти наплічників
- Знімний бампер
- Регульована підставка для ніг з еко-шкіри для захисту від бруду
- Вентиляційна система в люльці та прогулянковій версії
В комплект коляски входить:
- Сталево-алюмінієва рама з колесами;
- Люлька x 2 шт;
- Прогулянкова версія х 2 шт;
- Чехол на ніжки х 2 шт;
- Накидка на люльку х 2 шт;
- Кошик для покупок;
- Сумка для мами х 2 шт;
- Дощовик x 2 шт;
- Москитна сітка.
За додаткові кошти Ви можете придбати:
- Автокрісло 0+;
- Уніерсальний спальний мішок;
- Парасолька в кольорі візка;
- Рукавички.
Виробник: Tako (Польша)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tako |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 2 (Для двойни) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Люлька, Прогулочный блок, Матрасик, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4.7 кг |
| Вес прогулочного блока | 5.3 кг |
| Вес шасси с колесами | 11.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 39 700 ₴






