Дитяча коляска 2 в 1 Baby Pram Belinni оздоблена комбінацією тканинни та еко-шкіри, що надає колясці дуже елегантного вигляду у будь яку пору року. На рамі встановлене надійне центральне гальмо, та м'яка подвійна амортизація, за допомогою якої прогулянка з малюком стає ще комфорнішою. Батьківська ручка регулюється по висоті та обшита якісною еко-шкірою. Спинка і підніжка прогулянкового блоку, регулюються, тако ж є додаткові 5-ти точкові ремені безпеки. Гелеві колеса легко повертаються у будь яку сторону на 360 градусів що дає легкість в маневруванні, а також фіксатор який блокує маневреність коляски та дозволяє рух коляски тільки прямо. Сам корпус люльки обшитий дихаючим проти-алергічним матеріалом.
Характеристика:
- Регульована висота ручки;
- Надійні гелеві колеса;
- Пластикова літа люлька;
- Регульований підголівник;
- Функція заколисування;
- Утеплена накидка на ноги;
- Капюшон зима / літо;
- Москітна сітка;
- Дощовик
- Регульована спинка в прогулянці;
- Регульована підніжка у прогулянці;
- Сонце захисний козирьок;
- Сітка для багажу;
- Гальма на задніх колесах;
- Ширина колісної бази (см): 59
В комплект входить:
- Люлька,
- Прогулянковий блок,
- Утеплений чехол для ніжок,
- Сумка для мами,
- Корзина для покупок,
- Дощовик,
- Москитна сітка.,
- Пеленальний коврик,
- Підстаканник,
- Рукавички.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик, Муфта для рук, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Том.М |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 5 кг |
| Вес прогулочного блока | 5 кг |
| Вес шасси с колесами | 9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 15 700 ₴










Отправка с 14 мая 2026
