Ця модель стане дуже комфортною та зручною для Вас. Легкість алюмінієвої рами дозволяє без особливих зусиль керувати коляскою, батьківською ручкою, яка обшиває еко-шкіру в перфорації, регулюється під будь-яким ростом батьків. Зверніть увагу на відстань між центральними колесами - коляска 2 в 1 Adamex Olivia є найкращою. До технічних плюсів коляски можна віднести довге плече - це відстань від переднього колеса і ді батька. Це свідчити про хорошу конструкцію та керованість коляски. Рама коляски покрита шаром захисної фарби, яка перешкоджає пошкодженню та легкому очищенню. Дитяча коляска 2 в 1 Adamex Olivia їздить на безкамерних поліуретанових колесах, які не потребують підкачування. Передні колеса з можливістю фіксації для поїздки прямо. Ця модель має неперевершену амортизацію, яка представлена новітньою пружинною системою. Ви не будете відчувати нерівності на дорогах і при бажанні можна блокувати амортизатори. Зверніть увагу на ширину колісної бази коляски, вона отримала всього 58 см. Це дозволяє Вам без зусиль заїхати у вузький ліфт, пандус або магазин, а також просто галяти по улюблених стежках. Рама коляски 2 в 1 Adamex Olivia дуже компактно складається і легко поміститься в багажнику Вашого автомобіля.
Якісна та функціональна коляска 2 в 1 Adamex Olivia має відмінну люльку і прогулянковий блок. Всередині люльки йде кокосовий матрацик з додатковою прокладкою. Такий матрац найкраще підходить для новонародженого. Внутрішня оббивка коляски знімна, а люльку накриває щільна накидка на ніжки з високим бортом який кріпиться до капюшона, а під ним є велике оглядове віконце для зорового контакту з малюком. Капюшон можна опустити за допомогою кнопки регулювання, також в ньому є велика секція для провітрювання з москітною сіткою. На люльці є ручка для перенесення, сонцезахисний козирець який можна заховати. Люлька і прогулянковий блок кріпляться надійними адаптерами Click&Go. У прогулянковому блоці, маленькому пасажиру завжди буде комфортно. У ньому є дуже м'яка м'який на дотик матрацик-вкладиш який при бажанні можна зняти. Присутні ремені безпеки, захист від сповзання і захисний бампер для малюка. У блоці капюшон опускається батискафом дуже низько, при цьому надійно захищаючи малюка! Дитяча коляска 2 в 1 Adamex Olivia має кращу в своєму роді комплектації: кокосовий матрацик, підсклянник, рукавички і багато іншого!
Якісна та функціональна коляска 2 в 1 Adamex Olivia має відмінну люльку і прогулянковий блок. Всередині люльки йде кокосовий матрацик з додатковою прокладкою. Такий матрац найкраще підходить для новонародженого. Внутрішня оббивка коляски знімна, а люльку накриває щільна накидка на ніжки з високим бортом який кріпиться до капюшона, а під ним є велике оглядове віконце для зорового контакту з малюком. Капюшон можна опустити за допомогою кнопки регулювання, також в ньому є велика секція для провітрювання з москітною сіткою. На люльці є ручка для перенесення, сонцезахисний козирець який можна заховати. Люлька і прогулянковий блок кріпляться надійними адаптерами Click&Go. У прогулянковому блоці, маленькому пасажиру завжди буде комфортно. У ньому є дуже м'яка м'який на дотик матрацик-вкладиш який при бажанні можна зняти. Присутні ремені безпеки, захист від сповзання і захисний бампер для малюка. У блоці капюшон опускається батискафом дуже низько, при цьому надійно захищаючи малюка! Дитяча коляска 2 в 1 Adamex Olivia має кращу в своєму роді комплектації: кокосовий матрацик, підсклянник, рукавички і багато іншого!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamex |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 58 см |
| Длина | 102 см |
| Высота | 118 см |
| Вес | 13.2 кг |
| Диаметр передних колес | 25 см |
| Диаметр задних колес | 30 см |
| Длина спального места | 79 см |
| Ширина спального места | 36 см |
| Ширина сиденья | 33 см |
| Глубина сиденья | 23 см |
| Ширина колесной базы | 58 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 58 см |
| Длина в сложенном виде | 75 см |
| Высота в сложенном виде | 37 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4.7 кг |
| Вес прогулочного блока | 5 кг |
| Вес шасси с колесами | 8.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 20 190 ₴





