Bair Next для тих, хто вибирає стильний зовнішній вигляд, перевірені технічні рішення і, перш за все, комфорт і простоту використання, це буде відмінним вибором. Модель 2021 року виконано повністю з еко-шкіри, перламутровою еко-шкіри або може мати комбіновану оббивку з тканиною (серія Next Soft).
Елегантна, легка і міцна конструкція рами виготовлена з алюмінію, компактно складається "книжкою", її зручно зберігати і транспортувати. Шість амортизаторів, по одному на кожне колесо і два на рамі, дозволяють легко їздити по нерівній місцевості, а регулювання жорсткості допоможе налаштувати їх для будь-яких умов. Комфорт водіння збільшують:
- Гелеві колеса стійкі до проколів.
- Поворотні передні колеса з фіксацією прямо.
- Регульована по висоті ручка.
- Ножні гальма.
- Можливість установки автокрісла групи 0 +.
Люлька і прогулянкове сидіння легко монтується на шасі особою проти і по напрямку руху. Простора люлька довжиною 80 см дозволяє маляті вільно лежати, рухаючи ніжками і ручками. Вентиляція в капюшоні і на дні люльки, забезпечать правильну циркуляцію повітря в спекотні дні. Чохол люльки пристібається блискавкою, з технологією waterproof, захистить від холоду і дощу.
Прогулянковий блок коляски Bair Next буде зручний для найактивніших малюків завдяки регульованій підставці для ніг, знімного бамперу і перемичці між ніжок. За безпеку в дорозі відповідають 5-ти точкові ремені безпеки з м'якими накладками. Плавне регулювання спинки в горизонтальне положення, дозволяє використовувати блок дітей від 6-ти місяців. Великий капюшон оснащений козирком від сонця і додатковою вставкою на замочку, яка відкриває секцію з москітною сіткою.
Важливі деталі комплектації коляски складають аксесуари, які спрощують щоденні прогулянки - підсклянник, місткий кошик, сумка для дрібниць, москитна сітка і дощовик. У комплект можна придбати автокрісло групи 0 Carlo, Kappa і адаптери від виробника Bair.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bair |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Розовый |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Люлька, Прогулочный блок, Матрасик, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 62 см |
| Длина | 103 см |
| Высота | 113 см |
| Вес | 13 кг |
| Диаметр передних колес | 25 см |
| Диаметр задних колес | 30 см |
| Длина спального места | 85 см |
| Ширина спального места | 39 см |
| Ширина колесной базы | 62 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 50 см |
| Длина в сложенном виде | 83 см |
| Высота в сложенном виде | 29 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4 кг |
| Вес прогулочного блока | 4 кг |
| Вес шасси с колесами | 9 кг |
- Цена: 18 899 ₴









