Diamond Superstar - це останній продукт бренду Junama.
Для суперзірки характерний капюшон з привабливими деталями, красивий і зручний, виготовлений з м’якої тканини з міні-блиском.
Сидіння для коляски має розкішні деталі з узгодженою сумкою для переодягання, зовнішня частина виконана з еко-шкіри та міні-блискіток, а тканина - з м’якої та міцної в’язки.
Superstar став ще зручніший для батьків завдяки новій рамі Junama, розробленій для того, щоб бути легшою та ще безпечнішою, з додаванням додаткових амортизаторів.
Унікальний проект, який супроводжуватиме батьків та дітей у малих та великих пригодах, щоб відкрити світ.
Рама:
- Алюмінієвий каркас
- Можливість встановити люльку, прогулянкове сидіння та автокрісло (за додаткову плату.
- Регульована висота ручки
- Гелеві колеса
- Система поворотних передніх коліс з можливістю блокування для руху прямо вперед
- Система протиударного поглинання на передніх колесах
- 6 надійних амортизаторів
- Місткий кошик для покупок
- Просте в керуванні центральне гальмо
Люлька:
- Люлька з характерним тисненням у форматі 3D,
- Багатоступеневе регулювання капішона,
- Інноваційна система вентиляції з москітною сіткою,
- Система вентиляції в люльці,
- Підкладка матраца та люльки з антиалергічних матеріалів,
- Чохол для ніг,
- Підголівник.
Прогулянковий блок:
- Багатоступеневе регулювання капюшону.
- Інноваційна система вентиляції з москітною сіткою
- Поступове регулювання спинки в повністю лежаче положення
- Регульовані 5-точкові ремені безпеки з регулюванням висоти
- Естетичний, тканинний матрац у прогулянці.
- Знімний захисний бампер.
- Регулювання підставки для ніг коляски для захисту від бруду
- Чохол для ніг
Комплектація:
- Люлька
- Матрац
- Прогулянковий блок
- Чехол на ніжки
- Сумка для мами
- Москітна сітка
- Дощовик
- Туристичний пеленальний килимок
- Підстаканник для чашки або пляшки
- Корзина для покупок
- Рама з колесами.
- Інструкція польською мовою
- 24-місячна гарантія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Junama |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 65 см |
| Длина | 110 см |
| Высота | 107 см |
| Вес | 14.7 кг |
| Длина спального места | 77 см |
| Ширина спального места | 35 см |
| Ширина сиденья | 20 см |
| Ширина колесной базы | 60 см |
| Ширина спинки | 35 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 60 см |
| Длина в сложенном виде | 89 см |
| Высота в сложенном виде | 42 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4.5 кг |
| Вес прогулочного блока | 4.5 кг |
| Вес шасси с колесами | 10.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 27 490 ₴











