BEXA AIR 2021 – коляска преміум класу . Якісна фурнітура, креативний дизайн, яскраві кольори, цікаве поєднання тканини і еко-шкіри.
Люлька коляски виготовлена з пластику і обтягнута еко-шкірою, яка має високу стійкість до подряпин та розривів. Середина люльки з натурального гіпоалергенного текстилю, також є матрасик з кокосової койри. Легка алюмінієва рама чорного кольору, подвійна амортизація і гелеві колеса, зроблять ідеальною кожну прогулянку з дитиною. В комплекті також стильна та ергономічна сумка-рюкзак для аксесуарів.
Рама:
Легко складається до компактних розмірів, захист від випадкового розкладання складеної рами
Поворотні передні колеса ( 360 градусів), з можливістю блокування для керування по прямій. Антишокова амортизація ведучих коліс SAS.
Прості в монтажі задні колеса з системою центрального гальмування, регульована пружинна амортизація задніх коліс.
Налаштування висоти ручки управління, ручка обтягнута еко-шкірою.
Монтаж люльки, сидіння, автокрісла обличчям до себе і від себе за напрямком руху.
Кошик для покупок закривається.
Люлька:
Середина люльки з 100% бавовни (відстібається для прання).
Матрасик з кокосовою стружкою.
Практична ручка для зручності перенесення, обшита еко-шкірою.
Вентиляція в люльці.
Зовнішнє регулювання нахилу спинки в люльці.
Чехол на ніжки утеплений, піднімається для захисту дитини від негоди.
Прогулянковий блок:
Велике спальне місце, додатковий матрасик.
Легке регулювання спинки.
5 -ти точкові ремені безпеки.
Додатково прикріплюється чохол для ніжок.
Регульована підніжка сидіння.
У комплекті:
Сумка-рюкзак, яку можна закріпити на ручці;
Дощовик та москітна сітка, на цілу коляску;
Додатковий матрасик ( для пеленання);
Підстаканник;
Автокрісло під замовлення.
Технічні характеристики:
Вага (складові елементи):
- Рама з колесами: 9 кг;
- Люлька: 5 кг;
- Прогулянковий варіант: 4 кг.
Розміри рами в складеному вигляді:
- Ширина 58 см;
- Довжина 78см;
- Висота 30см.
Розміри люльки:
- Висота 22см;
- Ширина 35см;
- Довжина 76см.
Розміри прогулянкового блоку:
- Висота спинки 47см;
- Ширина сидіння 34см;
- Довжина сидіння 26см;
- Підніжка 17см.
Країна виробник: Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bexa |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 16 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Люлька, Прогулочный блок, Матрасик, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Да |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 5 кг |
| Вес прогулочного блока | 4 кг |
| Вес шасси с колесами | 9 кг |
- Цена: 18 599 ₴





