Дитяча коляска Riko Bella Life - продумана, сучасна коляска для дітей з народження до 3-4 років. Ця красива коляска виконана з якісної щільної тканини з водовідштовхувальним ефектом і еко-шкірою в нижній частині люльки. Так само з еко-шкіри виконана оббивка батьківської ручки і бампер для дитини, що надає колясці більш дорогий зовнішній вигляд і збільшує експлуатаційні властивості даних деталей. Коляски мають елегантний зовнішній вигляд і весь необхідний функціонал для комфортної прогулянки.
Характеристика:
Люлька:
- Люлька з м'якими бортами, оглядовим віконцем в капюшоні і козирком від сонця;
- Накидка на люльку з захистом від вітру з надійною фіксацією;
- Ортопедичний матрац;
- Внутрішня частина люльки з 100% бавовни;
- Зовнішнє регулювання спинки.
Прогулянковий блок:
- Блок реверсивний з можливістю установки вперед і назад;
- Капюшон з оглядовим віконцем;
- Знімний бампер;
- Спинка плавно розкладається до горизонтального положення;
- Підніжка регулюється;
- Чохол на ніжки;
- 5-точкові ремені безпеки;
- Захисний бампер з можливістю нахилу в сторону;
Рама та колеса:
- Компактне складання книжкою;
- Інноваційні колеса на підшипниках з поліуретановими шинами;
- Сучасна рама із пружинною амортизацією і плавним ходом;
- Ширина колісної бази 58 см;
- Антишокова система, що захищає від удару передніх коліс (Anti Shock System);
- Система регулювання жорсткості підвіски HDA (Heavy Duty Absorption);
- Система швидкого знімання передніх коліс QRS (Quick Release System);
- Передні колеса з можливістю блокування при русі прямо;
- Центральне гальмо;
- Містка корзина для покупок з легким доступом;
- Регульована по висоті ручка;
- Вироблено в Польщі.
Розміри моделі:
- Зовнішні габарити люльки в см (ДхШхВ): 88х43х24 см;
- Вага люльки: 4,5 кг;
- Вага люльки з шасі в кг: 14,5 кг;
- Габарити зібраному вигляді (ДхШхВ): 102х58х128 см;
- Висота і ширина спинки прогулянкового блоку в см (ДхШ): 49х34 см;
- Довжина (глибина) і ширина сидіння прогулянкового блоку (ДхШ): 40х36 см;
- Внутрішні розміри блоку (ДхШ): 31х36 см;
- Вага сидіння: 5 кг;
- Вага прогулянкового блоку з шасі: 15.5 кг;
- Габарити прогулянкового блоку + шасі в зібраному вигляді в см (ДхШхВ): 120х58х118 см;
- Габарити шасі в складеному вигляді (ДхШхВ): 90х59х28 см;
- Ширина колісної бази: 58 см;
- Діаметр передніх коліс: 23 см;
- Діаметр задніх коліс: 28 см;
- Вага шасі в кг: 10 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Максимально допустимый вес | 17 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Нет |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4.5 кг |
| Вес прогулочного блока | 5 кг |
| Вес шасси с колесами | 10 кг |
Информация для заказа
- Цена: 15 490 ₴










