Дитяча коляска Riko Pacco - це новинка колекції 2021. При розробці нової колекції Riko приділили увагу відмінній амортизації та меншій вазі. Riko Pacco завдяки новітній системі, додатковій амортизації люльки та прогулянковому блоку є дуже м'якою. Амортизатори встановлені таким чином, що вони будуть працювати навіть тоді, коли дитина ще дуже маленька і в той ж час, щоб було легше підтримувати візок під час підйому по бордюру. Хід амортизаторів відчувається навіть при розвантаженому візку.
Також заслуговують Вашої уваги нові безкамерні колеса з гумовими шинами. Це абсолютно новий тип коліс, якими Riko обладнали всі наші нові багатофункціональні коляски з колекції 2021. Їх головною перевагою є надзвичайно мала вага і той факт, що шина згинається, забезпечуючи таку амортизацію, як і колеса з повітряним наповненням, без ризику витоку повітря або проколу камери.
Оббивка коляски RIKO Pacco виконана з еко-шкіри. Цей матеріал має тонкий ефект металізації, завдяки якому коляски виглядають навіть краще, ніж на фотографіях.
- Розкладена рама із колесами: 57 x 103 x 93 см
- Складена рама з колесами: 57 x 73 x 37 см
- Діапазон регулювання ручки (від землі): 65-110 см
- Внутрішні розміри люльки: 20 х 78 х 36 см.
- Ширина прогулянкового блоку: 31 см
- Висота спинки: 49 см.
- Глибина сидіння: 25 см
- Довжина підніжки: 22 см.
- Діаметр колеса (зад/перед): 24/29 см
- Вага рами з колесами: 9,00 кг
- Люлька: 4,80 кг
- Прогулянковий блок: 5.80 кг
Виробник - Riko (Польща)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Вес | 13.8 кг |
| Диаметр передних колес | 24 см |
| Диаметр задних колес | 29 см |
| Длина спального места | 78 см |
| Ширина спального места | 36 см |
| Ширина сиденья | 36 см |
| Глубина сиденья | 20 см |
| Ширина колесной базы | 59 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 57 см |
| Длина в сложенном виде | 73 см |
| Высота в сложенном виде | 37 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 90 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Вес люльки | 4.8 кг |
| Вес прогулочного блока | 5.8 кг |
| Вес шасси с колесами | 9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 18 590 ₴










