RIKO NUNO PRO — ДИТЯЧА ПРОГУЛЯНКОВА КОЛЯСКА + (ЛЮЛЬКА-ПЕРЕНОСКА). ТОМУ ЦЕ ТАКОЖ МОЖНА НАЗВАТИ ВІЗОК 2-В-1. ЦЕ ПЕРША ДИТЯЧА КОЛЯСКА RIKO, ЗАПРОПОНОВАНА В ЦІЙ КОНФІГУРАЦІЇ.
Використання дитячої вставки замість традиційної знімної люльки значно знижує ціну на весь комплект 2 в 1. Дитяча люлька кріпиться безпосередньо на сидіння коляски в положенні лежачи.
Крім того, є можливість придбати автокрісло RIKO KITE 0+ Isofix Ready і створити комплект 3 в 1. Коляска Nuno Pro виділяється серед пропозиції колясок RIKO своєю привабливою ціною. Припущення дизайнерів полягало в тому, щоб створити багатофункціональну коляску, яка мала б усі необхідні характеристики сучасної дитячої коляски при збереженні прийнятної ціни.
Коляска Riko Nuno Pro призначена для дітей вагою до 22 кг, а значить, прослужить довго. Завдяки довгому та широкому прогулянковому блоку ця модель вважається демісезонною. Сидіння двостороннє, тому воно також ідеально підходить для маленьких дітей, які часто засинають у колясці під час прогулянки.
Характерною особливістю всіх колясок Riko є відмінна амортизація. Завдяки використанню аж 3 незалежних систем амортизації, дві з яких мають регулювання жорсткості, коляски Riko легко впораються з будь-якою поверхнею, від рівної підлоги ТРЦ до лісової доріжки. Колеса великі, а їхні шини безкамерні, завдяки чому вони забезпечують дуже хорошу амортизацію, тихі та практично не потребують обслуговування.
Вставка для немовлят (м’яка люлька) коляски Riko Nuno Pro підшита білою атласною бавовною та має ручки для перенесення. Має дві незалежні системи кріплення та універсальні отвори для 5-точкових ременів безпеки. Вставка для немовлят кріпиться безпосередньо на розкладене спальне сидіння.
У комплект з візком входить чохол для ніжок, дощовик з практичним віконцем, москітна сітка та сумка.
Nuno Pro – це пропозиція для тих, хто шукає коляску для дитини від народження до 3-х років. Це також економне рішення завдяки використанню дитячої вкладки замість традиційної люльки.
- Відмінна дитяча коляска від кращого польського виробника Riko!
- Додаткова амортізація прогулянкового блоку забезпечать максимальний комфорт дитині і батькам.
- Легка алюмінієва рама з новітньою системою амортизації.
- Прогулянковий блок з регульованою спинкою, підніжкою, капюшоном, додатковим матрасиком-вкладишем, ременями безпеки, бампером і накидкою на ніжки.
- Місткий відкритий кошик для покупок.
- Практична батьківська сумка, яка кріпиться до ручки.
- Абсолютно нові і сучасні поліуретанові колеса.
- Система ASS (Anti Shock System) на передніх колесах.
- Система регулювання амортизаторів HDA (Heavy Duty Absorption).
- Система швидкого знімання коліс QRS (Quick Release System).
- Передні колеса поворотні, є можливість фіксації.
- Центральне гальмо.
- Люлька-переноска
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Прогулочный блок, Люлька, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 57 см |
| Длина | 103 см |
| Высота | 93 см |
| Вес | 12.9 кг |
| Диаметр передних колес | 24 см |
| Диаметр задних колес | 29 см |
| Длина спального места | 78 см |
| Ширина спального места | 36 см |
| Ширина сиденья | 31 см |
| Глубина сиденья | 25 см |
| Ширина колесной базы | 57 см |
| Высота спинки | 49 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 57 см |
| Длина в сложенном виде | 73 см |
| Высота в сложенном виде | 37 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Светоотражатели | Нет |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 3 кг |
| Вес прогулочного блока | 5.8 кг |
| Вес шасси с колесами | 9 кг |
- Цена: 15 490 ₴











