Ергономічна та функціональна модель Ibebe ICE
Ми впевнені, що коляска ibebe ICE стане ідеальним поєднанням усіх Ваших потреб і потреб Вашої дитини.
Набір з люлькою призначений для дітей від 0-9 кг, а коляска від 6 до 36 місяців або до ваги дитини 22 кг!
Коляска ibebe ICE оснащена регульованою підніжкою і регульованим сонцезахисним козирком.
У комплект до коляски ICE входить містка елегантна сумка з екошкіри, містка корзина з зручним доступом, дощовик для комфорту під час прогулянок у дощові дні, москітна сітка, чохол на ніжки коляски.
Відповідає стандарту EN1888-2: 2019-2
Технічні дані моделі ICE:
- Розміри сидіння ICE: 30x89 см;
- Розміри люльки: 74x32x21 см;
- Складене шасі: 64x56x28 см;
- Розкладене шасі: 58x87x100-110
- Візок з люлькою: 58x87x110 см
- Візок з прогулянковим блоком: 58x87x100 см
- Вага люльки: 4,6 КГ
- Вага шасі з колесами: 5,9 КГ
- Вага шасі з прогулянковим блоком та колесами: 9,4 КГ
У комплект ICE 2 в 1 входять:
- алюмінієва рама
- люлька
- прогулянковий блок
- сумка для мами
- чохол на ніжки
- місткий кошик для покупок
- дощовик
- москітна сітка
Специфікація візка ICE:
- зручна система кріплення люльки, прогулянкового блоку або автокрісла
- регульована висота ручки (10 см)
- система поворотних передніх коліс, можливiсть блокування для руху прямо
- можливість кріплення люльки, прогулянкового блоку або автокрісла до i проти напрямку руху
- система кріплення / від'єднання люльки, прогулянкового блоку або автокрісла оснащена функцією MEMORY system
- легка люлька зі зручною ручкою для перенесення
- сонцезахисний козирок інтегрований з капюшоном люльки
- подвійна вентиляція в люльцi
- регульовані п'ятиточкові ремені безпеки в прогулянцi
- додатковий естетичний, м'який матрац в прогулянцi
- регульована підніжка в прогулянцi
- водонепроникна тканина
Правильно підібрана коляска буде рости разом з дитиною, і батьки відмовляться від неї лише тоді, коли дитина користуватиметься лише своїми ніжками.
| Размер коляски в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 10.5 кг |
| Длина спального места | 89 см |
| Ширина спального места | 30 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Глубина сиденья | 20 см |
| Ширина колесной базы | 58 см |
| Основные | |
| Производитель | Ibebe |
| Страна производитель | Польша |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Количество колес | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал колес | Полиуретан |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Бампер, Чехол-накидка на ножки, Подножка, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулируемая подножка | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Светоотражатели | Нет |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4.6 кг |
| Вес прогулочного блока | 3.5 кг |
| Вес шасси с колесами | 5.9 кг |
- Цена: 15 400 ₴




