BEXA GLAMOUR - довгоочікувана НОВИНКА 2022! Стильна сучасна коляска, яка відразу привертає до себе увагу оточуючих. Фурнітура преміум класу, креативний дизайн, індивідуальність кожної коляски не залишать байдужими сучасних батьків.
Кожну коляску можна індивідуально налаштувати під себе за допомогою різнокольорових накладок! Один комплект на Ваш вибір іде в наборі, а всі інші можна докупити для створення своєї індивідуальності!
Люлька коляски виготовлена з глянцевого пластику, що відразу привертає до себе увагу. Середина люльки з
натурального гіпоалергенного текстилю, також є матрасик з кокосової
койри. Легка алюмінієва рама чорного кольору із золотими елементами,
подвійна амортизація і гелеві колеса,а також стильна та ергономічна сумка-рюкзак для аксесуарів зроблять ідеальною кожну прогулянку з дитиною.
Рама:
- легко складається до компактних розмірів, захист від випадкового розкладання складеної рами
- поворотні передні колеса ( 360 градусів), з можливістю блокування для керування по прямій
- антишокова амортизація ведучих коліс SAS
- прості в монтажі задні колеса з системою центрального гальмування, регульована пружинна амортизація задніх коліс
- налаштування висоти ручки керування, ручка обтягнута еко-шкірою
- монтаж люльки, сидіння, автокрісла обличчям до себе і від себе за напрямком руху
- кошик для покупок закривається
Люлька:
- середина люльки з 100% бавовни, знімається для прання
- матрасик з кокосовою стружкою
- практична ручка для зручності перенесення, обшита еко-шкірою
- вентиляція в люльці
- зовнішнє регулювання нахилу спинки в люльці
- чохол на ніжки утеплений, піднімається для захисту дитини від негоди, є прозоре віконечко
Прогулянковий блок:
- велике спальне місце, додатковий матрасик
- легке регулювання спинки
- ремені безпеки
- чохол для ніжок, з можливістю додаткового розширення на зиму
- регульована підніжка сидіння
Кольорові накладки:
В комплекті з коляскою йде один набір кольорових накладок. Який саме - обираєте Ви. Також можна докупити будь-який інший набір для створення справді індивідуальної коляски.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: -
Тип коляски: універсальна 2в1 (3в1)
Колір: GL03
Матеріал: пластик, тканина і елементи еко-шкіри
Вага коляски (рама і люлька): 14,7 кг
Вага коляски (рама і прогулянковий блок): 13,6 кг
Вага рами: 8,7 кг
Розміри рами: Д-97 см x Ш-58 см x В-102/110 см
Розміри люльки: В-22 см х Ш-35 см х Д-76 см
Ширина шасі: 58 см
Автокрісло: з можливістю встановлення
Колеса: гелеві, передні поворотні
Кількість колес: 4
Діаметр колес: передні 10", задні 12"
Гальма: комфі-стоп, одна педаль на задніх колесах
Максимальна вага дитини: 22 кг
Конструкція: рама складається, багажний кошик, амортизація рами та коліс
Ремені безепеки: 5-ти точкові
Регулювання спинки: так
Комплектація: сумка для батьків, чохол для ніжок, додатковий матрасик (для пеленання), москітна сітка, дощовик, підстаканник, кольорові накладки
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Польща
Країна реєстрації бренду: Польща
- Дизайнерська алюмінієва рама з подвійною амортизацією та різнокольорові накладки на люльку та прогулянковий блок
- Гелеві колеса, які поглинають удари і не вимагають додаткового догляду
- Поворотні передні колеса (360 градусів), з можливістю блокування для керування по прямій. Прості в монтажі задні колеса з системою центрального гальмування
- Монтаж люльки, сидіння, автокрісла обличчям до себе і від себе за напрямком руху
- Всі елементи з практичними ручками для зручності перенесення. Регульована висота ручки. Ручка коляски обшита еко-шкірою
- Матрасик з кокосовою стружкою. Регулювання нахилу спинки в сидінні. 5-ти точкові ремені безпеки. Кошик для покупок
- Додатково прикріплюється чохол для ніжок в колисці, прогулянковому блоці і автокріслі. Регульована підніжка сидіння
- Вага (складові елементи): рама з колесами — 8,7 кг; сидіння — 4,9 кг; люлька — 6 кг
- Розміри рами в розкладеному вигляді: ширина — 58 см; довжина — 97 см; висота — 102/110 см
- Розміри люльки: висота — 22 см; ширина — 35 см; довжина — 76 см
- Розміри прогулянкового блоку: висота спинки — 47 см; ширина сидіння — 34 см; довжина сидіння — 26 см; підніжка — 17 см
- У комплекті: кольорові накладки, сумка, яку можна закріпити на ручці, дощовик та москітна сітка, на цілу коляску, додатковий матрасик (для пеленання), підстаканник, автокрісло купується окремо
| Размер коляски в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 14.7 кг |
| Высота | 110 см |
| Ширина | 58 см |
| Длина | 97 см |
| Длина спального места | 76 см |
| Ширина спального места | 35 см |
| Ширина сиденья | 34 см |
| Ширина спинки | 34 см |
| Высота спинки | 47 см |
| Диаметр передних колес | 10 см |
| Диаметр задних колес | 12 см |
| Ширина колесной базы | 58 см |
| Основные | |
| Производитель | Bexa |
| Страна производитель | Польша |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Количество колес | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал колес | Полиуретан |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Прогулочный блок, Люлька, Матрасик, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Нет |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулируемая подножка | Да |
| Материал дна | Пластик |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 6 кг |
| Вес прогулочного блока | 4.9 кг |
| Вес шасси с колесами | 8.7 кг |
- Цена: 16 999 ₴










