Комод-пеленатор Angelo Magic у біло-буковому кольорі 90см.
• З'ємний сповивальний блок, який кріпиться на будь-який бік.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
• Три місткі шухляди на телескопічних напрямних. Верхній ящик – глибина 10 см, розділений на дві частини. Другий та третій – глибина 14 см.
• Матеріал - високоякісне ДСП, вставки - дерево бук.
Розмір комода (ш*в*г): 90*82*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Вага - 45 кг.
Модель представлена у кольорах (дерев'яні вставки) - білий, сірий, бук і мокко.
Гарантія - 18 місяців.
Відправляється із зібраним корпусом.
Розмір в упаковці:
50кг 90х50х90
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина комода | 900 мм |
| Глубина комода | 900 мм |
| Высота комода | 510 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус | натуральное дерево, ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 7 350 ₴





