Комод-пеленатор Angelo Магія Plus у білому кольорі 90 см.
• З'ємний пеленатор з органайзером.
• Три шухляди на телескопічних направляючих, та три полички за дверцятами.
• Зручні отвори замість ручок.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
• Матеріал - корпус і пеленатор - ДСП, а фасади - МДФ.
Розмір комода (ш*в*г): 90*89*49,5 см
Розмір шухляд - 60см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 72*53*10
Вага - 45 кг.
Модель представлена у кольорах (фасади) - бук, сірий і білий.
Гарантія 18 місяців.
Відправляється із зібраним корпусом.
Розмір в упаковці: 50кг 90х50х90
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина комода | 900 мм |
| Глубина комода | 900 мм |
| Высота комода | 510 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус | натуральное дерево, ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 7 750 ₴





