Коляска Bair Ultra відмінно адаптована для постійного використання в будь-яку погоду. Для спекотної погоди виробник передбачив велике сітчасте панорамне вікно в узголів'ї люльки, яке щільно закривається тканиною на блискавці. Вона одночасно виконує дві функції – провітрювання в літню спеку та додатковий огляд для немовляти.
У прохолодні дні використовуйте теплу накидку на ніжки. Накидка на блискавках для зручного доступу до малюка.
Прогулянковий блок для дітей з 6 місяців, встановлюється у двох напрямках. Капюшон із водовідштовхувальним просоченням та захистом від UF-променів (upf 50) сховає дитину від сонця. В одну з секцій капора вшито велике сітчасте вікно, закрите щільною тканиною. Спинка сидіння регулюється максимально горизонтально.
Рама коляски легко складається як із прогулянковим блоком, так і без нього. Має досить компактні розміри у складеному вигляді. Гелеві колеса з амортизацією, забезпечать колясці чудові ходові якості. Передні колеса – поворотні із фіксацією. Гальмо звично розташоване між задніх коліс.
У Bair Ultra оновлений дизайн багажного кошика, з можливістю збільшення обсягу. Велике відділення закривається за допомогою магнітів.
Також на шасі коляски додатково можна встановити автолюльку групи 0+ за допомогою спеціальних адаптерів, які купуються окремо.
Особливості:
- Спинка люльки встановлюється в кількох положеннях.
- Внутрішня оббивка люльки повністю знімається для чищення.
- Ручка регулюється по висоті.
- 5-ти точкові ремені безпеки з центральним замком регулюються за довжиною та об'ємом.
- Бампер з еко-шкіри можна повністю зняти.
- Регульована підніжка.
- У комплектацію входить дощовик, москітна сітка, сумка для мами, підсклянник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bair |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Цвет | Черный |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Прогулочный блок, Люлька, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 60 см |
| Длина | 99 см |
| Высота | 120 см |
| Вес | 11.8 кг |
| Диаметр передних колес | 25.4 см |
| Диаметр задних колес | 30.48 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 60 см |
| Длина в сложенном виде | 84 см |
| Высота в сложенном виде | 27 см |
- Цена: 16 489 ₴











