Комод LUNA із з'ємним пеленатором у кольорі мокко
-
Цікавий дизайн з м'якими боковими стінками з якісного і приємного на дотик велюру.
-
Заокруглені кути для безпеки малюка.
-
Три великі шухляди для дитячих речей.
-
Функція кріплення до стіни.
Комод Luna слугуватиме вам довгі роки, адже без пеленатора його можна вписати в інтер'єр будь-якої кімнати.
Колір велюру може бути різним.
Гарантія 18 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламинированная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глубина комода | 900 мм |
| Высота комода | 510 мм |
| Вес | 50 кг |
Информация для заказа
- Цена: 8 500 ₴







