Дитяча коляска 2 в 1 Bair Lion - надійний і доступний варіант для батьків, створений для зручності та впевненості під час прогулянок.
Люлька Bair Lion має досить просторі розміри (73x33 см) та пропонує регулювання підголівника. Капюшон з вентиляційним віконцем для притоку свіжого повітря всередині колиски. Високий вітрозахисний відворот на чохлі з силіконовим віконцем, захистить від негоди.
Прогулянковий блок коляски Bair Lion реверсивний, що дозволяє вибирати напрямок руху. Спинка регулюється в декількох положеннях, включаючи горизонтальне.
Розсувний капюшон з козирком має велику секцію вентиляції. У разі сильних морозів виробник передбачив великий чохол на ніжки з високим відворотом. П'ятиточкові ремені безпеки регулюються під зріст дитини.
Шасі коляски Bair Lion - маневрене, завдяки переднім колесам, що обертаються, з функцією блокування. Пружинні амортизатори разом з міцними колесами, що не пробиваються, забезпечує плавну поїздку, навіть нерівними дорогами.
Вбудований кошик та сумка на раму коляски, нададуть місце для зберігання ваших речей, а педаль гальмування гарантує безпеку при стоянці. Ручка регулюється за висотою, що робить керування коляскою зручнішим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bair |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал колес | Гелевые |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 59 см |
| Длина | 93 см |
| Высота | 120 см |
| Вес | 12.3 кг |
| Длина спального места | 73 см |
| Ширина спального места | 33 см |
- Цена: 16 199 ₴











