Bair Onyx - сучасний візок з широким функціоналом за дуже приємною ціною.
У колясці встановлена термолюлька, що робить її по-справжньому комфортною як для холодів, так і для спеки (у ній не збирається конденсат і завжди оптимальний мікроклімат). Додатковий комфорт у будь-яку погоду забезпечать великий капюшон, з вентиляційною вставкою та практична накидка на ніжки з високим відворотом.
Прогулянковий варіант коляски регулюється до горизонтального положення. Для безпеки дитини використовуйте п'ятиточкові ремені та бампер.
Колеса з поліуретану забезпечують стійкість до проколів. Передні колеса можуть бути зафіксовані для легшого керування. Гальмо стоянки по центру заднього шасі забезпечує безпеку під час стоянки. Система амортизації забезпечує м'яку подорож навіть на нерівних дорогах.
Вбудований кошик для покупок і додаткові аксесуари в комплекті додають зручності для батьків.
Батьківська ручка та бампер виготовлені з екологічної шкіри та регулюються по висоті. Коляска легко і швидко складається книжкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bair |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал колес | Гелевые |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 58.5 см |
| Длина | 96 см |
| Высота | 118 см |
| Длина спального места | 76 см |
| Ширина спального места | 34 см |
- Цена: 18 199 ₴











