iBebe Pro - це вiзок, який, окрім доступної ціни та стильного дизайну,
має великі колеса, які ідеально підходять як у місті, так і під час
поїздок за місто.
Завдяки сучасним технологічним рішенням iBebe Pro забезпечує не тільки
комфорт і безпеку, а й стильний зовнішній вигляд, який неодмінно
приверне увагу інших батьків.
Набір з гондолою призначений для дітей від 0-9 кг, а вiзок від 6 до 36
місяців або до ваги дитини 22 кг!
ibebe PRO оснащений регульованою підніжкою і регульованим сонцезахисним
козирком.
У комплект вiзка PRO входить місткий і функціональний рюкзак, містка
корзина, що замикається, з зручним доступом, чохол на ніжки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Відповідає стандарту EN1888-2:2019-2
- Розміри сидіння: 35х25см;
- Висота спинки: 48см
- Розміри люльки: 35x80x21 см;
- Складене шасі з колесами: 80x56x28 см;
- Складене шасі: 80x56x39 см;
- Шасі у розкладеному стані: 77x56x101-110 см
- Вага люльки: 4,3 кг
- Вага рами з колесами: 6,9 кг
- Вага рами з прогулянковим блоком та колесами: 10,5 кг
- Розміри упаковки: 500x360x870 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ibebe |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Бампер, Чехол-накидка на ножки, Дождевик, Подножка, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Люлька, Прогулочный блок, Матрасик, Сумка для детских принадлежностей |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Вес | 14.8 кг |
| Длина спального места | 80 см |
| Ширина спального места | 35 см |
| Глубина сиденья | 21 см |
| Ширина сиденья | 35 см |
| Ширина колесной базы | 58 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Светоотражатели | Нет |
| Вес люльки | 4.6 кг |
| Вес прогулочного блока | 3.5 кг |
| Вес шасси с колесами | 5.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 19 200 ₴




Отправка с 14 мая 2026
