ZICO ADAMEX була розроблена для мобільних користувачів, які цінують практичні рішення. Ультралегка люлька (всього 4 кг) дає змогу складати її в "плоскому" вигляді. Міцна рама легко складається і займає мало місця в багажнику вашого автомобіля. "Гелеві" колеса, що не потребують обслуговування, не схильні до проколів. Поворотні передні колеса і подвійна амортизація рами забезпечують неперевершений комфорт під час їзди.
Люлька має регульований вентиляційний отвір у днищі. Капюшон люльки і сидіння коляски оснащений великим складним козирком від сонця. Якщо розстебнути блискавку, капюшон сидіння коляски збільшується за рахунок додаткового сегмента з вентиляцією. У сумці, що додається є чохол від дощу, москітна сітка і підсклянник. Сидіння коляски повністю регулюється, як і підголівник люльки і ручка рами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamex |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал колес | Гелевые |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Корзина для покупок, Накидка на люльку, Люлька, Прогулочный блок, Подстаканник, Сумка для детских принадлежностей |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Вес | 12.2 кг |
| Длина спального места | 75 см |
| Ширина спального места | 34 см |
| Ширина колесной базы | 57.5 см |
| Диаметр передних колес | 25 см |
| Диаметр задних колес | 30 см |
- Цена: 22 799 ₴











