Just – це чудовий помічник у вихованні, який перетворить ваші з дитиною прогулянки на насолодження. Коляска Espiro Just (Еспіро Джаст) - надійний, завжди готовий до пригод, партнер кожної мами. Скрізь, де вам це потрібно, де ви хочете. Просто їдьте!
Espiro Just – прогулянкова коляска, котра завдяки горизонтальному спальному місцю, підходить для дітей від народження. До того ж візок має посилену конструкцію, тому на ньому можна катати дітей до 22 кг, що відповідає приблизно чотирирічному віку. Коляска Espiro Just відрізняється великими колесами, з якими можна не перейматися про поверхню дороги, по якій візку належить їхати.
Коляска Espiro Just обладнана механізмом автоматичного складання Автофолдінг, з яким візочок складається одним рухом. Коляска мало важить, що полегшує її перенесення та підйом. Компактна форма дозволяє зберігати коляску Just будь-де. Проте, не дивлячись на малу вагу і компактність, коляска обладнана всім необхідним: великим зручним сидінням з капюшоном, задня частина якого має панорамну вентиляцію, 5-точкові паски безпеки, які кріпляться на магнітну пряжку, повноцінну амортизацію, зручний кошик для речей і підстаканник.
СПЕЦИФІКАЦІЯ ESPIRO JUST
Широкі можливості регулювання елементів коляски дозволяють створити максимально дружні умови для дитиниЗручне, багатоступінчасте регулювання спинкиПрактична і проста в догляді підставка для ніг з регульованим нахиломПідставка для ніг оброблена екошкіроюПідніжка конструкції зі спеціальною протиковзкою поверхнеюПовнорозмірне сидіння в положенні лежачи дозволяє подрімати на прогулянціРегульований капюшон надає захист від сонцята опадівВентиляційно-оглядове вікно на магнітному клапаніПанорамна вентиляція в задній частині капюшонуЕкошкіряна батьківська ручкаТканини водовідштовхуючим покриттями та водонепроникна блискавкаПоворотний бампер з екошкіряним покриттямВеликі непробивні колесаПідвіска на всіх колесахПрактичний кошик з легким доступомНадійне гальмоСистема автоматичного складання AutoFoldingКомпактна у складеному вигляді, що сприяє як переміщенню, так і зберіганню в місцях з обмеженим просторомСпеціальні світловідбиваючі елементи підвищують безпеку після настання темрявиГарантія 6 місяців
ЩО В КОМПЛЕКТІ?Коляска Espiro JustПідвісний кошик для речейТеплий чохол для нігПідстаканникРозміри та вага коляски Espiro Just
Купуйте прогулянкову коляску Espiro Just (Еспіро Джаст) у офіційного представника компанії Espiro в Україні – espiro.com.ua. Пропонуємо зручні способи оплати та доставку по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес коляски | 8.3 кг кг |
| Висота ручки | 104.5 см |
| Высота спинки | 48 см |
| Возраст | Від народження до 4 років |
| Тормозная система | Гальмівна система, що зберігає взуття чистим |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глубина сиденья | 22 см |
| Доставка/Оплата | При доставке не по Киеву - предоплата 300грн |
| Диаметр задних колес | 19.5 см |
| Диаметр передних колес | 16.5 см |
| Колеса | Поліуретан (непробивні) |
| Количество колес | 4 |
| Модулі | Сидячий прогулянковий блок |
| Можливість установки автокрісла | - |
| Розміри в розкладеному вигляді | 104.5x88x53.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 34x60x53.5 см |
| Страна изготовитель | Польща |
| Тип | Прогулянкові |
| Ширина сиденья | 34 см |
| Ширина шасі | 53.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 600 ₴


