Прогулянкова коляска Espiro Wave (Еспіро Вейв) неймовірно популярна завдяки своїй функціональності та вдалому дизайну. До вашої уваги хіт серед прогулянкових колясок у новій версії!
Безпека понад усеМагнітна пряжка для пасків безпеки полегшує повсякденне використання коляски, навіть коли у вас дуже активний малюк. Високому рівню захисту також сприяє бампер, що обертається на 360 градусів.
Продумана до дрібницьКоляска швидко стала бестселером на полицях дитячих магазинів. Сьогодні ми представляємо її останню версію – справжній ремікс того, що найбільше вдало втілено у Espiro Wave. Сидіння коляски довге і зручне, підходить навіть для великої дитини у зимовому одязі.
До того ж коляска складається дуже легке, лише однією рукою. У складеному стані сидіння захищене від забруднень.
Надійні непробивні колеса мають пружність та керованість ідентичні надувним колесам.
Ергономічний ремінь, яким комплектується коляска, полегшує перенесення складеної візка Espiro Wave. А підстаканник дозволяє вирішити питання зі зберіганням дитячих напоїв.
СПЕЦИФІКАЦІЯ КОЛЯСКИ ESPIRO WAVE
Зручна в регулюванні батьківська ручка, обгорнута екошкіроюСучасний механізм складання однією рукоюВодонепроникна тканина з захистом від сонця UPF50+Регульований капюшон XL з оглядовим віконцемПанорамне вентиляційне вікно у задній частині капюшонаКишеня для дрібницьПросторе сидінняМеханізм плавного регулювання спинкиСпинка нахиляється в положення для снуРегульована підніжка5-точкові паски безпекиМагнітна пряжка для легкого застібання пасків безпекиЗнімний бампер, обгорнутий екошкіроюНепробивні колеса, котрі мають характеристики пружності і керованості ідентичні до надувних колісЗручне гальмо, регульоване підошвою взуттяВідмінна амортизаціяЕргономічний ремінь для перенесення коляски на плечіПрактична ручка для зручного перенесення складеної коляскиГарантія 6 місяцівЩО В КОМПЛЕКТІ?Коляска Espiro WaveПідвісний кошик для речейПідстаканникТеплий чохол для нігДвостороння підкладка для сидінняСумка для дрібниць, вмонтована в кошикРемінь для перенесенняГабарити і вага коляски Espiro Wave
Купуйте прогулянкову коляску Espiro Wave (Еспіро Вейв) в інтернет-магазині espiro.com.ua. Ми є офіційним представником бренду Espiro в Україні. Пропонуємо зручні способи оплати, офіційну гарантію та доставлення по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес коляски | 9.8 кг кг |
| Висота ручки | 96-104 см |
| Высота спинки | 46 см |
| Возраст | До 4 років |
| Тормозная система | Гальмівна система, що зберігає взуття чистим |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глубина сиденья | 21 см |
| Доставка/Оплата | При доставке не по Киеву - предоплата 300грн |
| Диаметр задних колес | 23 см |
| Диаметр передних колес | 17 см |
| Колеса | Поліуретан (непробивні) |
| Количество колес | 4 |
| Модулі | Сидячий прогулянковий блок |
| Можливість установки автокрісла | - |
| Розміри в розкладеному вигляді | 96-104x79x56 см |
| Розміри в складеному вигляді | 28x72х56 см |
| Страна изготовитель | Польща |
| Тип | Прогулянкові |
| Ширина сиденья | 35 см |
| Ширина шасі | 56 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 100 ₴


