Комод-пеленатор Angelo Bruno
- Три великі шухляди на телескопічних направляючих
- Відкриття шухляд від натискання на них
- Стильні фасади шухляд - особливість цієї моделі
- Верхня шухляда розділена на дві частини для зручного зберігання дрібних речей
- З'ємний і розкладний сповивальний органайзер
- Функція кріплення до стіни для безпеки малюка
- Матеріал - високоякісне ДСП, фасади МДФ, ніжки - дерево
Розмір комода (ш*в*г): 90*81*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Вага - 40 кг
Доступний у 7 кольорах: айворі, білий, графіт, сірий, темно-зелений, м'ятний, лате.
Гарантія - 18 місяців.
Відправляється із зібраним корпусом.
Розміри та вага упакування:
- 50кг 90х50х90 зібраний
- 50кг 90*55*18 розібраний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глубина комода | 490 мм |
| Высота комода | 810 мм |
| Вес | 40 кг |
Информация для заказа
- Цена: 8 200 ₴





