Ванночка для дітей від 0 до 6-8 місяців. Виготовлена з високоякісних матеріалів від польського виробника фірми Tega Baby. Розміри ш/д/г.55×103×27 зі зливом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 25 см |
| Тип ванночки | Анатомическая |
| Производитель | Tega Baby |
| Ширина | 53 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Встроенные диспенсеры для мыла/шампуня |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | С рождения |
| Длина | 95 см |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴







