Пеленатор жорсткий з підголівником- Дитячий пеленальний матрац на жорсткій основі, оснащений спеціальними обмежувачами, які перешкоджають ковзанню матраца з ліжка. Виготовлений з високоякісної сертифікованої клейонки, яка не містить ніяких шкідливих речовин і абсолютно безпечна для ніжної шкіри малюка.
Розмір 50×80 см.
Можна закріпити на ліжечку шириною 60-70 см.
Виробник: Ceba Baby(Польша).
Розмір 50×80 см.
Можна закріпити на ліжечку шириною 60-70 см.
Виробник: Ceba Baby(Польша).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал основания пеленальной доски | фанера |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Тип | Пеленальная доска |
| Производитель | Ceba Baby |
| Страна производитель | Польша |
| Размеры пеленальной доски | |
| Высота доски | 8 см |
| Ширина доски | 50 см |
| Длина доски | 80 см |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴


