Ванночка для дітей від 0 до 6-8 місяців. Виготовлена з високоякісних матеріалів від польського виробника фірми Tega Baby. Розміри ш/д/г.55×103×27
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 27 см |
| Тип ванночки | Классическая |
| Производитель | Tega Baby |
| Ширина | 55 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Встроенные диспенсеры для мыла/шампуня |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | С рождения |
| Длина | 103 см |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴


