НОВИНКА! Сучасні, міцні і зручні зимові санки «Спрінтер». Міцна сталева труба в каркасі і сидіння з натурального дерева забезпечують стійкість і довгий термін служби.
У комплекті моделі поставляються: знімна спинка і тяговий ремінь, також є можливість встановити знімну ручку-штовхач, для більш комфортного пересування.
У комплекті моделі поставляються: знімна спинка і тяговий ремінь, також є можливість встановити знімну ручку-штовхач, для більш комфортного пересування.
- Габарити санок: (д/ш/в): 1050х460х190 мм.
- Сидіння: Планки з дерева, розмір сидіння: 550х220 мм.
- Комплектація:
-Тяговий ремінь довжина. 2100 мм, ширина. 23 мм
-Знімна спинка розмір: 650х390х300мм, вага спинки: 1,1 кг. - Максимальне навантаження: до 100 кг.
- Колір: Бордовий лак.
- Вага: 4,7 кг.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 19 см |
| Ширина | 46 см |
| Масса | 4.7 кг |
| Длина | 105 см |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Количество мест | 1 |
| Производитель | ТМ Vitan |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Металл |
| Особенности | Съемная спинка, Веревка |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бордовый |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Санки |
| Возрастная группа | От 9 месяцев до 12 лет |
Информация для заказа
- Цена: 925 ₴



