НОВИНКА! Сучасні та зручні зимові санки з колесиками «Пуля». Міцна сталева труба в каркасі, і сидіння з дерева, забезпечує стійкість і довгий термін служби виробу. У комплекті додається: знімна спинка, тяговий ремінь і ручка-штовхач для більш комфортного пересування. Санки маневрені і компактні для перевезення на авто.
- Габарити санок: (Д/Ш/В): 855х450х190 мм.
- Сидіння: Планки з дерева, розмір сидіння: 550х220 мм.
- Вага санок: 3,1 кг.
- Комплектація:
-Тяговий ремінь: Довжина. 2100мм, Ширина. 23мм.
-Знімна спинка розмір: 350х390х270мм, вага: 0,6 кг;
-Ручка-штовхач розмір: 890х340х110 мм, вага: 0,8 кг. - Максимальне навантаження: до 70 кг.
- Колір: Бордовий лак.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 19 см |
| Ширина | 45 см |
| Масса | 4.5 кг |
| Длина | 85 см |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТМ Vitan |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Количество мест | 1 |
| Особенности | Ручка-толкатель, Съемная спинка, Веревка |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бордовый |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Санки |
| Возрастная группа | От 9 месяцев до 12 лет |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴



