Зимові санки «Снігур» - одна з найбільш привабливих моделей преміум класу. Санки виконані зі сталевої труби з плоскоовальними планками і складною спинкою з двох діаметрів круглої труби. Сидіння виконано з натурального дерева з декоративним гравіруванням у вигляді квіткового переплетення. Ця модель буде відмінною покупкою в подарунок на зимові канікули дитині.
Додатково до санок Ви можете купити знімну ручку-штовхач з м'якою накладкою.
Додатково до санок Ви можете купити знімну ручку-штовхач з м'якою накладкою.
- Габарити санок (Д/Ш/В): 1000х460х295 мм.
- Вага санок: 3,7 ± 0,2 кг.
- Комплектація:
-Ремінь безпеки довжина 760 і 300 мм, ширина 23 мм.
-Тяговий ремінь довжина. 2100 мм, ширина. 23 мм.
-Знімна спинка розмір: 675х390х300мм, вага спинки: 1,1 кг. - Максимальне навантаження: до 100 кг.
- Колір:
-Бордовий лак,
-Фуксія,
-Бірюза,
-Лайм.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 29.5 см |
| Ширина | 46 см |
| Масса | 4.8 кг |
| Длина | 100 см |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Материал | Металл |
| Производитель | ТМ Vitan |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Количество мест | 1 |
| Особенности | Съемная спинка, Веревка, Ремни безопасности |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Санки |
| Возрастная группа | От 9 месяцев до 12 лет |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴



