НОВИНКА! Санки Vitan "Експрес" виконані зі сталевої труби з плоскоовальними планками і складною спинкою з двох діаметрів. Сидіння виконано з натурального дерева. Відмінна покупка для зимових розваг. Санки "Експрес" - прекрасний вибір для дітей та дорослих.
- Габарити санок (Д/Ш/В): 920х450х260 мм.
- Сидіння: Планки з дерева, розмір сидіння: 550х220 мм.
- Вага санок: 4 ± 0,2 кг.
- Комплектація:
-Ремінь безпеки довжина 760 і 300 мм, ширина 23 мм;
-Тяговий ремінь довжина. 2100 мм, ширина. 23 мм;
-Знімна спинка розмір: 675х390х300мм, вага: 1,1 кг;
-Ручка-штовхач, розмір: 890х340х110 мм, вага ручки: 0,8 кг. - Максимальне навантаження: до 100 кг.
- Колір:
-білий;
-фуксія;
-бірюза;
-лайм.
|
|
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 26 см |
| Ширина | 45 см |
| Масса | 6.1 кг |
| Длина | 92 см |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТМ Vitan |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Количество мест | 1 |
| Особенности | Ручка-толкатель, Съемная спинка, Веревка, Ремни безопасности |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Санки |
| Возрастная группа | От 9 месяцев до 12 лет |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴



