Дитячий матрас виготовлений із 5-ти слоїв натурального волокна кокосу.Оббивка матрасу пошита з 100% бавовни.Чехол знімається і переться.Хороша якість забезпечить здоровий сон вашому малюку.
-антиалергічний
-пропускає повітря
-не дозволяє потіти
-не злежується
Чохол матраца на блискавці.
Розмір 120×60см.
Висота 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Анатомічні властивості | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Знімний чохол матраца | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




